• Bawełna gładka

Kolekcja gładkich materiałów bawełnianych 

W ofercie Florentine znajdziesz wiele materiałów bawełnianych nie tylko we wzory, ale również gładkich w różnych odcieniach oraz rodzajach: batyst, aksamit, bawełna satynowana, popelina oraz tkaniny na spodnie lub sukienki.

Jeśli szukasz konkretnego koloru, a nie możesz znaleźć go na stronie - nic straconego! Skontaktuj się z obsługa sklepu Florentine pod numerem: 506 386 895. Postaramy się pomóc. Pamiętaj też, ze wysyłamy próbniki materiałów, dzięki czemu możesz dotknąć wybranej tkaniny włoskiej lub zobaczyć jej konkretny kolor.

Gładka bawełna to bardzo uniwersalna propozycja na kreacje, dla osób, które cenią wygodę w użytkowaniu oraz świetne właściwości naturalnych materiałów. Jednokolorowe tkaniny można wykorzystać do tworzenia podstaw garderoby tzw. basiców - bawełnianych koszul, bluz, spodni, sukienek, czy spódnic. Bawełna to świetna alternatywa dla rozpowszechnionych w sklepach sieciowych poliestrów. Naszą bawełnę sprowadzamy z Włoch i dbamy o to, żeby na naszych półkach w sklepie Florentine znalazły się zarówno granaty, czernie czy brązy jak również kolory bardziej odważne - bawełna butelkowa zieleń, bawełna pomarańcz lub czerwień.