• Akcesoria Floren – jedwabne akcesoria do włosów i nie tylko

Floren to marka powstała z miłości do mody z lekką nutą ekstrawagancji. Kochamy ekskluzywne akcesoria, które nie tylko uzupełniają stylizacje, ale są też bardzo osobistym akcentem pozwalającym wyrazić siebie. Wyjątkowe materiały, najwyższa, ręczna jakość wykończenia i różnorodność form to elementy, które sprawiają, że każdy dostępny we Floren produkt jest unikalny.

Akcesoria dla kobiet Floren – chokery, broszki, opaski i gumki do włosów

Poznaj ręcznie wykonane, unikalne akcesoria biżuteryjne Floren. Nasze chokery, gumki i opaski do włosów zostały stworzone po to, aby stać się Twoim pięknym, osobistym akcentem, dzięki któremu podkreślisz swoją indywidualność. Znajdziesz tu nie tylko ozdoby do włosów, ale też dodatki do stylizacji.

Przygotowałyśmy naszą kolekcję akcesoriów biżuteryjnych zarówno z myślą o kobietach, które gustują w klasycznych formach, jak i tych uwielbiających w modzie odważne zestawienia. Z tego powodu we Floren znajdziesz między innymi:

  • minimalistyczne (i nie tylko!) chokery
  • ozdobne opaski do włosów
  • broszki róże
  • kokardy do włosów
  • ekstrawaganckie jedwabne gumki maxi do włosów
  • ozdoby do włosów i stroju

Nasze produkty uzupełniają się, dzięki czemu można połączyć je w spójne zestawy, a wybrana przez nas paleta kolorystyczna powoduje, że każda osoba znajdzie coś dla siebie. Kolekcje akcesoriów Floren zostały podzielone na trzy linie:

  • basic  dyskretne i minimalistyczne ozdoby doskonałe dla kobiet stawiających na proste formy. Elementy tej kolekcji będą świetnie współgrały z eleganckimi, jedwabnymi sukienkami, marynarkami, bluzkami oraz koszulami.
  • fashion – ta linia akcesoriów sprawdzi się między innymi przy wieczorowych stylizacjach, które mają przykuć uwagę i pozwalają się wyróżnić. 
  • exclusive - zdecydowanie najbardziej odważna propozycja z oferty Floren. To duże, ekstrawaganckie kształty, które same w sobie są biżuterią. Akcesoria dla odważnych kobiet, które śledzą trendy i nie boją się eksperymentować z modą.

Motywem przewodnim unikalnych akcesoriów Floren jest róża. Tajemnicza i piękna. To wszechstronny, ponadczasowy akcent wykorzystywany w projektach największych kreatorów mody. 

 

Dlaczego warto wybrać ozdobne akcesoria Floren?

Przede wszystkim dostępne we Floren ozdobne akcesoria są wykonane ręcznie z najszlachetniejszych materiałów sprowadzanych przez nas z Włoch. Za unikalny design oraz jakość jedwabnych akcesoriów odpowiada zespół krawcowych z naszej pracowni Florentine. Każdy element kolekcji Floren jest unikalny, a poszczególne akcesoria łatwo zestawić z dowolną stylizacją nadając jej modowego sznytu. Zależy nam na wolności ekspresji, dlatego większość dodatków Floren możesz wykorzystywać na różne sposoby. Wykonane z ekskluzywnych tkanin kwiaty możesz przypiąć jako broszkę do marynarki albo wykorzystać je do ozdoby eleganckich szpilek. Chokery możesz wiązać zgodnie z przeznaczeniem na szyi, ale sprawdzą się też noszone na nadgarstku. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej fantazji.

We Floren rozumiemy, że prawdziwy luksus tkwi w szczegółach. Z tego powodu każdy element naszej kolekcji ozdobnych dodatków jest starannie wyselekcjonowany i perfekcyjnie wykonany, aby w pełni odzwierciedlić Twój styl.