• Umów się na pierwszą miarę w pracowni krawieckiej Florentine

Szukasz pracowni krawieckiej w Warszawie, która specjalizuje się w damskim szyciu na miarę? Atelier szycia miarowego Florentine to właściwe miejsce. Codziennie szyjemy dla naszych klientek krecje najwyższej jakości. Dołącz do osób, które cenią sobie wysokie krawiectwo, kochają jedwabne sukienki, świetnie skrojone damskie garnitury i wiele więcej. Skontaktuj się z nami i umów się na pierwszą miarę. 

umow sie na miare


Jak umówić się na konsultację i pierwszą miarę w pracowni krawieckiej Florentine?

W celu umówenia się na pierwszą miarę w naszej pracowni krawieckiej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz. Podczas rozmowy wspólnie ustalimy odpowiedni termin, w którym nasze doradczynie i konstruktorki będą w pełni do Twojej dyspozycji. Pierwsza wizyta trwa zazwyczaj od 30 do 45 minut i w jej trakcie omawiane są wszystkie szczegóły projektu, wycena oraz dalsze działania. Więcej o szyciu na miarę we Florentine znajdziesz w naszym folderze, który można pobrać stąd.

Skontaktuj się z nami
Telefonicznie: +48 451 511 113
WhatsApp: +48 506 386 895 oraz +48 502 513 199
Mail: kontakt@tkaninyflorentine.pl
Adres: Podskarbińska 26, lokal 301, Warszawa, Praga Południe
Formularz na stronie: przejdź na stronę z formularzemJak przebiega proces szycia na miarę?

Często jesteśmy pytane o to, jak przebiega proces szycia na miarę. Chociaż zajmuje on nieco więcej czasu, niż zakup gotowej kreacji, to efekt jest tego wart. Przede wszystkim projekt jest w pełni unikalny i dopasowany do sylwetki, a Ty masz pewność, że konktrolujesz każdy etap procesu powstawania stroju. 

szycie na miare etapy Florentine
szycie na miare etapy Florentine
szycie na miare etapy Florentine
szycie na miare etapy Florentine

*Pamiętaj, żeby przed wizytą w naszej pracowni Florentine umówić się na spotkanie. Dzięki temu unikniesz ewentualnego oczekiwania na doradcę, a my będziemy mogły zadbać o to, żeby każdy został obsłużony na najwyższym poziomie!