• Outlet tkanin - tanie włoskie tkaniny

W outlecie tkanin Florentine znajdziesz tanie włoskie tkaniny, które są końcówkami kolekcji albo ostatnimi kuponami. Jeśli więc szukasz tanich materiałów do szycia, ale nie chcesz rezygnować z dobrej jakości, to asortyment z tej zakładki jest dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele naszych tkaninowych  bestsellerów: jedwab, wełna, bawełna, szyfon, satyna - wszystko w okazyjnej cenie nawet do 60% taniej.

Między 01, a 31 maja 2024 roku wybierz produkty z kategorii Promocja, wpisz kod maj2024 i uzyskaj 20% dodatkowej zniżki na tkaniny z tej zakładki. Promocja obowiązuje do 31 maja lub do wyczerpania zapasów.

Jak kupić włoskie tkaniny taniej, ale mieć przy tym pewność, że materiały są świetnej jakości? Wybierz nasz outlet tkanin Florentine!

W naszym outlecie tkanin znajdziesz między innymi materiały sprzedawane na kupony. Materiały w kuponach są często ostatnimi kawałkami tkanin i ich ilość jest z góry określona oraz uwzględniona w opisie produktu. Jeśli materiał ma jakąkolwiek skazę - to zostanie ona opisana w uwagach dotyczących tkaniny. Kupon tkanin może być zarówno 30 centymetrowy, jak i dwu-, czy trzymetrowy; taka rozpiętość umożliwia dopasowania materiału do potrzeb projektu.

W tym dziale, oprócz kuponów materiałów, znajdziesz tkaniny pierwszej jakości w wyjątkowych cenach. Przecena nie oznacza, że tkaniny te nie są pełnowartościowe. Bardzo często promocja na materiały wynika ze zmiany asortymentu lub z sezonowych obniżek. Staramy się często uzupełniać ofertę przecenionych tkanin o nowe propozycje, dzięki czemu znajdziesz tu:

  • materiały na sukienki
  • wełnę na garnitur
  • kaszmir na płaszcz
  • dzianiny na koszulki

Pamiętaj jednak, że w naszym sklepie z materiałami tkaniny na promocji znikają naprawdę szybko, dlatego warto szybko podjąć decyzję. Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz zobaczyć więcej zdjęć wybranego kuponu, wystarczy, że do nas zadzwonisz.