• Outlet tkanin - tanie włoskie tkaniny

W outlecie tkanin Florentine znajdziesz tanie włoskie tkaniny, które są końcówkami kolekcji albo ostatnimi kuponami. Jeśli więc szukasz tanich materiałów do szycia, ale nie chcesz rezygnować z dobrej jakości, to asortyment z tej zakładki jest dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele naszych tkaninowych  bestsellerów: jedwab, wełna, bawełna, szyfon, satyna - wszystko w okazyjnej cenie nawet do 60% taniej.

Jak kupić włoskie tkaniny taniej, ale mieć przy tym pewność, że materiały są świetnej jakości? Wybierz nasz outlet tkanin Florentine!

W naszym outlecie tkanin znajdziesz między innymi materiały sprzedawane na kupony. Materiały w kuponach są często ostatnimi kawałkami tkanin i ich ilość jest z góry określona oraz uwzględniona w opisie produktu. Jeśli materiał ma jakąkolwiek skazę - to zostanie ona opisana w uwagach dotyczących tkaniny. Kupon tkanin może być zarówno 30 centymetrowy, jak i dwu-, czy trzymetrowy; taka rozpiętość umożliwia dopasowania materiału do potrzeb projektu.

W tym dziale, oprócz kuponów materiałów, znajdziesz tkaniny pierwszej jakości w wyjątkowych cenach. Przecena nie oznacza, że tkaniny te nie są pełnowartościowe. Bardzo często promocja na materiały wynika ze zmiany asortymentu lub z sezonowych obniżek. Staramy się często uzupełniać ofertę przecenionych tkanin o nowe propozycje, dzięki czemu znajdziesz tu:

  • materiały na sukienki
  • wełnę na garnitur
  • kaszmir na płaszcz
  • dzianiny na koszulki

Pamiętaj jednak, że w naszym sklepie z materiałami tkaniny na promocji znikają naprawdę szybko, dlatego warto szybko podjąć decyzję. Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz zobaczyć więcej zdjęć wybranego kuponu, wystarczy, że do nas zadzwonisz.