• Zamów próbnik włoskich tkanin z Florentine

Próbniki tkanin włoskich - zamów do 30 próbek wybranych materiałów

Chcesz kupić materiał w naszym sklepie z tkaninami, ale nie masz pewności, co do jego koloru, czy struktury? Nie ma najmniejszego problemu. We Florentine wysyłamy próbki materiałów - wystarczy, że napiszesz do nas maila, prywatną wiadomość na Facebook lub zadzwonisz i powiesz nam czego szukasz. Najlepszym sposobem jest podaniem symboli materiałów lub ich nazw - w ten sposób na pewno otrzymasz to, co Cię interesuje.

Po otrzymaniu informacji, jakich próbek potrzebujesz, szykujemy próbnik w postaci niewielkich kawałków materiału (około 1 centymetr na 4 centymetry), które pozwolą zorientować jakie właściwości ma dana tkanina. Jeden próbnik moze zawierać maksymalnie do 30 próbek. Czas przygotowania próbnika materiałów to dzień do trzech dni roboczych.

Próbnik materiałów zostanie wysłany kurierem InPost. Jedyny koszt jaki ponosisz to właśnie koszt wysyłki:
16 złotych przy wpłacie na konto
19 złotych przy opłacie za pobraniem

Zamów próbnik tkanin

Wpłaty dokonaj na konto sklepu z tkaninami Florentine:
SANTANDER 6 O. W WARSZAWIE 26109017530000000132295694
Florentine. Tkaniny włoskie.
ul. Orłowskiego 32
04-830 Warszawa
tytuł: próbnik + imię i nazwisko
koszt: 16 złotych

Żeby próbnik dotarł do Ciebie musisz podać nam jeszcze swoje dane, najlepiej zrobić to w mailu podczas zamawiania próbek. Potrzebujemy od Ciebie: imienia i nazwiska lub nazwy firmy, adresu oraz telefonu kontaktowego, pod który będzie mógł zadzwonić kurier.

Próbniki wysyłane są wyłącznie za pośrednictwem kuriera InPost.