• Kontakt

Dane adresowe

Florentine - pracownia krawiecka i sklep z tkaninami
Podskarbińska 26 lokal 301, 03-829 Warszawa, Praga Południe
506386895 kontakt@tkaninyflorentine.pl
pon. - pt. 09:00 - 17:00

Chcesz umówić się na pierwszą miarę? Napisz do nas!

Szukasz pracowni krawieckiej w Warszawie, która specjalizuje się w damskim szyciu na miarę? Atelier szycia miarowego Florentine to właściwe miejsce. Codziennie szyjemy dla naszych klientek krecje najwyższej jakości. Dołącz do osób, które cenią sobie wysokie krawiectwo, kochają jedwabne sukienki, świetnie skrojone damskie garnitury i wiele więcej. Skontaktuj się z nami i umów się na pierwszą miarę. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat procesu szycia we Florentine? Pobierz folder, w którym znajdziesz wyszstkie najważniejsze informacje łącznie z cennikiem.


Jak umówić się na konsultację i pierwszą miarę w pracowni krawieckiej Florentine?

W celu umówenia się na pierwszą miarę w naszej pracowni krawieckiej, zapraszamy do kontaktu przez formularz, telefon lub mail. Podczas rozmowy wspólnie ustalimy odpowiedni termin, w którym nasze stylistki i konstruktorki będą w pełni do Twojej dyspozycji. Pierwsza wizyta trwa zazwyczaj od 30 do 45 minut i w jej trakcie omawiane są wszystkie szczegóły projektu, wycena oraz dalsze działania.

Oprócz przejrzenia folderu o procesie szycia na miarę możesz też zobaczyć kreacje, które powstały w naszej pracowni krawieckiej. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź poniższe strony:


Poznaj lepiej Florentine zaglądając na nasze kanały społecznościowe. Do zobaczenia!