• Bony podarunkowe na tkaniny włoskie

Karta podarunkowa na tkaniny włoskie
Dla tych, którzy lubią dawać prezenty idealne
Szukasz prezentu doskonałego? Takiego, który sprawdzi się zawsze: na Mikołajki, Święta, urodziny, rocznicę, okazję bez okazji i dlatego, że zwyczajnie kogoś lubisz? Świetnie! Takie właśnie są bony podarunkowe na materiały włoskie w naszym sklepie z tkaninami Florentine.

Jeśli znasz kogoś, kto kocha szyć lub po prostu lubi piękne rzeczy - spraw mu przyjemność i pozwól cieszyć się pięknymi tkaninami.
Dostępne bony podarunkowe na tkaniny:
W naszej ofercie dostępne są cztery rodzaje kart:
150 złotych
200 złotych
300 złotych
500 złotych

Można wykorzystać je zarówno stacjonarnie w sklepie z materiałami Florentine w Warszawie przy ul. Podskarbińskiej 26, lokal 301, jak i na zakupy on-line.


Musisz wiedzieć, czyli skrócony regulamin
Oto kilka prostych zasad dotyczących naszych bonów podarunkowych na tkaniny włoskie:
1. Bon nie może zostać wymieniony na gotówkę.
2. Każdy bon ma unikalny kod i można z niego skorzystać tylko raz.
3. Bony mają “termin ważności” i muszą zostać wykorzystane w ciągu sześciu miesięcy od daty zakupu.
4. Zakupiony bon wysyłamy kurierem, będzie na nim zamieszczona informacja o kwocie na jaką opiewa, unikalnym kodzie i “terminie ważności”. Możliwe jest również otrzymanie karty podarunkowej na maila w formie pdf.


Jak zamówić bon
Tak naprawdę bon zamawia się dokładnie tak samo, jak materiały:
1. Na naszym sklepie wchodzimy w kategorię “bony podarunkowe”.
2. Wybieramy właściwą kwotę oraz ilość bonów, a następnie - formę płatności, dostawy oraz adres, pod który karta ma trafić.
3. Gotowe! Po otrzymaniu wpłaty, nasz zespół wypełnia kartę odpowiednimi danymi (unikalny kod + termin ważności), a następnie wysyła kurierem pod wskazany adres.

Oczywiście istnieje również możliwość przesłania bonu w formie pdf, do samodzielnego wydruku. W tym wypadku, przy zakupie, należy wybrać opcję dostawy “odbiór w sklepie”, a w uwagach do zamówienia można dodać informację na jakiego maila mamy przesłać wypełniony pdf. Dzięki temu rozwiązaniu nie ponosisz kosztu wysyłki.


Jak korzystać z karty podarunkowej
Obdarowana osoba ma sześć miesiący na zrealizowanie swojego bonu.
W wypadku zakupu online sytuacja wygląda następująco: przy zakupie w naszym sklepie z tkaniami włoskimi online należy wpisać unikalny kod, który podany jest na bonie, a suma w koszyku zostanie pomniejszona o kwotę z karty podarunkowej.

W wypadku zakupu w sklepie stacjonarnym Florentine sytuacja jest jeszcze prostsza: wystarczy udać się do Florentine. Włoskie tkaniny w Warszawie przy ul. Podskarbińskiej 26, wybrać wymarzony materiał, przy zakupie pokazać bon i gotowe :) Kwota zakupu zostanie pomniejszona o wartość bonu.

Super proste, prawda? Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości - skontaktuj się z nami. O wszystkim opowiemy najlepiej jak tylko się da.
telefon: 506 386 895
mail: kontakt@tkaninyflorentine.pl
facebook: fb.com/FlorentineTkaniny

Do usłyszenia!
Zespół sklepu Florentine. Tkaniny włoskie.