• O sklepie z tkaninami włoskimi Florentine

Kim jesteśmy

Florentine to hurtownia i sklep z tkaninami włoskimi powstałe w 2016 roku na terenie Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie, a obecnie znajdujący się przy ul. Podskarbińskiej 26 w lokalu 301. Oprócz szerokiej oferty materiałowej, w lokalu znajduje się również profesjonalna, nowoczesna pracownia krawiecka.

Sami wybieramy, sprowadzamy z Włoch i dbamy o materiały, szukając takich, które sprawią, że Twój projekt będzie wyjątkowy. Znajdziesz u nas każdy rodzaj tkaniny: od sygnowanych jedwabi przez bawełny, szlachetne kaszmiry po podszewki. Odwiedź nas jeśli wiesz, czego potrzebujesz, chcesz się zainspirować lub po prostu lubisz piękne rzeczy. Możesz kupić materiały od 10 centymetrów, ale zajmujemy się także hurtową sprzedażą tkanin. Co dwa tygodnie staramy się mieć nowe dostawy, a sklep internetowy z materiałami uzupełniamy na bieżąco.

Odwiedź nasz sklep z materiałami włoskimi 

W staconarnym sklepie z tkaninami w godzinach: 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku i od 10:00 do 14:00 w sobotę.
Ukochaj: fanpage
Zadzwoń: 506 386 895 lub 502 513 199
Napisz: kontakt@tkaninyflorentine.pl

Jak działamy we Florentine

Wiemy, że wszystko zaczyna się od odpowiedniego materiału, dlatego dbamy o to, żeby asortyment sklepu z tkaninami Florentine był różnorodny i często się zmieniał. Nie boimy się żadnych wyzwań, jeśli więc szukasz konkretnej tkaniny włoskiej - po prostu napisz do nas lub odwiedź nasz sklep z materiałami. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszym włoskim wspólnikiem i na bieżąco możemy sprowadzać materiały, jakich potrzebujesz.
Oprócz sklepu stacjonarnego prowadzimy również sprzedaż tkanin online - nasz asortyment jest często uaktualniany, zakupy są bezpieczne i intuicyjne, a wysyłka tkaniny nastęuje bardzo często tego samego dnia. 
Mail: kontakt@tkaninyflorentine.pl

Jak do trafić do Florentine

Od 22 listopada 2019 roku nasz sklep z tkaninami znaleźć można w nowowybudowanym lokalu przy ul. Podskarbińskiej 26 na Pradze Południe w Warszawie. Nowa lokalizacja to nie tylko piękny, luksusowy, ale i przytulny sklep, to również nowoczesna, doskonale zaopatrzona pracownia krawiecka. Nasz lokal jest lokalem narożnym znajdującym się naprzeciwko budynku ZUS.  


Szczegółowe dane Florentine

Florentine. Tkaniny włoskie.
ul. Podskarbińska 26, lokal 301
03-829 Warszawa

Jeśli masz problemy z dotarciem do nas, wystarczy że zadzwonisz - pomożemy!
Telefon: 506 386 895