• Hurt tkanin włoskich

Zakup hurtowy włoskich tkanin

W sklepie z włoskimi tkaninami Florentine staramy się realizować każde zamówienie - od zakupu materiału od 10 centymetrów po zamówienia składane przez duże domy produkcyjne, marki modowe, czy projektantów. Jeśli interesuje Cię zakup hurtowy tkanin i chcesz poznać szczegóły naszej ofert - skontaktuj się z nami:
telefon: 506 386 895
mail: kontakt@tkaninyflorentine.pl
fb: www.facebook.com/FlorentineTkaniny

W naszej siedzibie w lokalu 301 przy ulicy Podskarbińskiej 26 w Warszawie dostępne są próbniki tkanin i dzianin, które jesteśmy w stanie sprowadzić z Włoch w każdej ilości w ciągu kilku lub kilkunastu dni od otrzymania od klienta zaliczki. Oczywiście zdarzają się zadania specjalne, które wymagają więcej, niż tydzień, ale czas zawsze ustalany jest przy zakupie.

Realizujemy również zamówienia indywidualne: wystarczy, że poinformujesz nas jakiej tkaniny szukasz, a rozpoczniemy proces "namierzania" odpowiedniego materiału. Nieważne, czy jest Ci potrzebny jedwab, bawełna premium czy kaszmir lub wełna 100% - sprawdź nasze możliwości!

Przebieg zamówienia:
  • Wybierasz interesujący Cię włoski materiał.
  • Sprawdzamy dostępność tkaniny we Włoszech oraz minimalną/maksymalną ilość jaką można uzyskać.
  • Ustalamy termin realizacji oraz procent zaliczki. Zostaje wystawiona proforma na wybrany materiał.
  • Tkanina trafia do nas, a zaraz potem - do Ciebie. Wszystko gotowe jest do produkcji - niech tworzą się nowe, piękne kreacje!

Pamiętaj, że nie każdy materiał, który dostępny jest na stronie, możliwy jest do zdobycia w ilość hurtowej.

W stałej sprzedaży hurtowej kupisz u nas najwyższej jakości elastyczną wełnę dwustronną w pięknej gamie barw. W siedzibie naszego sklepu Florentine dostępny jest próbnik z pełną paletą kolorów oraz gramaturą.