• Hurt tkanin włoskich

Zakup hurtowy włoskich tkanin w sklepie z tkaninami Florentine

W sklepie z włoskimi tkaninami Florentine staramy się realizować każde zamówienie - od zakupu materiału od 10 centymetrów po zamówienia składane przez duże domy produkcyjne, marki modowe, czy projektantów. Jeśli interesuje Cię zakup hurtowy tkanin i chcesz poznać szczegóły naszej ofert - skontaktuj się z nami:
telefon: 506 386 895 oraz 502 513 199
mail: kontakt@tkaninyflorentine.pl
W naszej siedzibie w lokalu 301 przy ulicy Podskarbińskiej 26 w Warszawie dostępne są próbniki tkanin i dzianin, które jesteśmy w stanie sprowadzić z Włoch w każdej ilości w ciągu kilku lub kilkunastu dni od otrzymania od klienta zaliczki. Oczywiście zdarzają się zadania specjalne, które wymagają więcej, niż tydzień, ale czas zawsze ustalany jest przy zakupie. Ofertę tkanin dostępnych w stałej sprzedaży można znaleźć na naszej stronie. Nawet jeśli ilość wybarnego przez Ciebie materiału jest za niska - skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie zamówić dla Ciebie dowolną ilość w ciągu 7-10 dni.

florentine oferta tkanin w ciaglej sprzedazy 

Realizujemy również zamówienia indywidualne: wystarczy, że poinformujesz nas jakiej tkaniny szukasz, a rozpoczniemy proces "namierzania" odpowiedniego materiału. Nieważne, czy jest Ci potrzebny jedwab, bawełna premium czy kaszmir lub wełna 100% - sprawdź nasze możliwości!

Przebieg zamówienia hurtowego tkanin Florentine:
  • Wybierasz interesujący Cię włoski materiał.
  • Sprawdzamy dostępność tkaniny we Włoszech oraz minimalną/maksymalną ilość jaką można uzyskać.
  • Ustalamy termin realizacji oraz procent zaliczki. Zostaje wystawiona proforma na wybrany materiał.
  • Tkanina trafia do nas, a zaraz potem - do Ciebie. Wszystko gotowe jest do produkcji - niech tworzą się nowe, piękne kreacje!

Pamiętaj, że nie każdy materiał, który dostępny jest na stronie, możliwy jest do zdobycia w ilość hurtowej.

W stałej sprzedaży hurtowej kupisz u nas między innymi najwyższej jakości elastyczną wełnę dwustronną w pięknej gamie barw. W siedzibie naszego sklepu Florentine dostępny jest próbnik z pełną paletą kolorów oraz gramaturą, możesz też zamówić próbnik wybranych materiałów

Jak zamowic probnik tkanin