• Jedwab gładki

Kolekcja jednolitych, gładkich jedwabi bez wzoru 

Najwyższej jakości jedwabie z każdego rodzaju (szyfony, satyny, muśliny, krepy) w wielu elektryzujących odcieniach. Pełen wybór kolorystyczny tych włoskich tkanin znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym Florentine, dlatego zapraszamy do odwiedzin lub kontaktu telefonicznego pod numerem: 506 386 895. Na pewno pomożemy dobrać odpowiednią barwę!

Znajdziesz tu zarówno jedwab naturalny o składzie 100% jedwab oraz tkaniny z dodatkiem elastanu, co sprawia, ze materiał jest bardziej plastyczny, mniej gniotący się i świetnie pracujący. 

Twój ulubiony kolor to czerwień? Nie ma problemu! Mamy jedwab w odcieniu malinowym, bordowym, młodego wina i klasycznej czerwieni. We Florentine znajdziesz jedwab butelkowa zieleń - absolutny hit, który od sezonów nie wychodzi z mody. Szukasz czegoś bardziej szalonego? Może fuksjowa satyna jedwabna? Może żółty szyfon, który jest jak odrobina słońca? Cóż lepszego na sukienkę dla mamy panny młodej, niż gołębi błękit na satynie jedwabnej? Niebieski jedwab, brązowy jedwab, czarny i śmietankowy jedwab - to klasyki na koszule. Gładkie jedwabie stanowią efektowe uzupełnienie podstawowych elementów codziennego stroju zarówno formalnego, jak i codziennego. To materiał, z którego można wykonać bazę pod każdy rodzaj stroju.

Nie masz pewności do do koloru tkaniny? Zamów próbnik!