• Dziękujemy za zapis do newslettera Florentine - odbierz 10% zniżki na pierwsze zakupy tkanin

Odbierz 10% zniżki na pierwsze zakupy tkanin w sklepie Florentine

Za zapis się newslettera Florentine odbierz 10% zniżki na pierwsze zakupy tkanin. Od teraz będziesz zawsze na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w sklepie oraz pracowni krawieckiej Florentine. Jako pierwsza (lub pierwszy!) dowiesz się o aktualnych zniżkach, nowościach i promocjach, najgorętszych dostawach i trendach w modzie.
W podziękowaniu za dołączenie do naszej społeczności, mamy dla Ciebie nagordę: 10% zniżki na pierwsze zakupy do wykorzystania w naszym sklepie online. Kod zniżkowy wysyłamy na mail podany przy zapisie do newslettera. Wystarczy, że potwierdzisz chęć subskrypcji i już będziesz z nami!odbierz 10 procent znizki na pierwsze zakupy

 

Jakie są Twoje korzyści z zapisania się do newslettera Florentine?

Zero spamu - tylko dobre informacje i najlepsze promocje
Oprócz jednorazowej zniżki na pierwsze zakupy, czeka na Ciebie szerg korzyści. Przede wszystkim, jako pierwsza dowiadujesz się o nadchodzących promocjach, a to znaczy, że masz większy wybór spośród naszych tkanin z limitowanych kolekcji.

Informacje o nowych dostawach materiałów
Dostawy we Florentine to zawsze duże wydarzenie, a część tkanin znika z naszych półek jeszcze zanim trafi do sklepu online, dlatego opłaca się otrzymać informację o nowościach w sklepie. Dowiesz się przed wszystkimi, że nowa kolekcja materiałów jest już dostępna do oglądania i warto być z nami w kontakcie. Otrzymasz też zdjęcia najciekawszych wzorów.

Ekskluzywne zniżki dla osób zapisanych do newslettera
Spodziewaj się specjalnych zniżek dostępnych tylko dla naszych bacznych obserwatorów. Otrzymasz unikalne kody zniżkowe tylko za to (i aż za to!), że jesteś z nami. Chcemy Ci podziękować za zaufanie i sprawić, żeby doświadczenie zakupów we Florentine było jeszcze przyjemniejsze.

Zapraszamy do świata luksusowych tkanin i szycia na miarę Florentine
Poznaj nas lepiej. Dowiedz się, jakie kreacje opuściły ostatnio naszą pracownię krawiecką, jakie mamy plany na przyszłość i jakie zmiany zamierzamy wprowadzić, żeby ułatwić Ci zakupy.
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Pamiętaj, że zapis do newslettera jest dobrowolny i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować kontaktując się z nami lub klikając w otrzymywanych od nas newsletterach opcję "anuluj subskrypcję".