• Warszawska pracownia szycia na miarę Florentine

Szycie-na-miare-krawcowa-warszawa.jpgFlorentine  sklep z tkaninami i warszawskie atelier krawieckie

W 2016 roku Florentine było przede wszystkim internetowym oraz stacjonarnym sklepem z tkaninami włoskimi. Z czasem jednak, żeby zapewnić w pełni kompleksową usługę, w siedzibie Florentine przy ul. Podskarbińskiej 26 powstało także atelier krawieckie.
W naszym zespole pracują wysoko wykwalifikowane mistrzynie krawiectwa, krojczynie oraz stylistki, które zawsze pomogą dobrać odpowiedni materiał na wymarzoną kreację lub podpowiedzą, jaki krój najlepiej sprawdzi się dla danej sylwetki.
 
Specjalizujemy się w damskim szyciu na miarę doskonale czujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu:
  • sukienek
  • garsonek 
  • spódnic
  • spodni
  • koszul
  • tunik 
 
Zajmujemy się też szyciem ciężkiej odzieży takiej jak:
  • zimowe płaszcze 
  • bombery 
  • peleryny
  • kurtki
 
Zależy nam na tym, aby nasze propozycje były w zgodzie z indywidualnym charakterem naszych klientów.

Portfolio realizacji pracowni krawieckiej
 
 

Kompleksowa usługa: od wyboru tkaniny po gotową kreację

Materiały na kreacje można zakupić w naszym sklepie mieszczącym się przy ul. Podskarbińskiej 26 lokal 301 w Warszawie, ale szyjemy także z tkanin dostarczonych nam przez klientów. Warto jednak wybrać coś z naszej oferty, bo przy zdecydowaniu się na usługę szycia w pracowni Florentine oferujemy 10% zniżki na zakupione w tym celu materiały. Oprócz tego będziesz mieć pewność, że zakupiony jedwab, wełna, wiskoza lub kaszmir są na 100% odpowiednie do danego projektu. Na miejscu zawsze czeka na Ciebie obsługa specjalnie przygotowana do tego, żeby fachowo Ci doradzić.

 
Promocja na tkaniny przy szyciu w pracowni Florentine

 

Proces szycia na miarę w atelier krawieckim krok po kroku

Etap 1: Poznajmy się
Przede wszystkim nie bój się i zaufaj nam! Nie musisz znać się na szyciu ani nie musisz mieć sprecyzowanej wizji kreacji. Nasz zespół jest od tego, żeby Ci pomóc. Wspólnie wybierzemy krój i materiał. Podczas pierwszego spotkania, na które możesz umówić się telefonicznie, zostanie zdjęta Twoja miara oraz zostaną ustalone wszystkie koszty projektu.

Dzięki temu już na początku wiesz, jaka jest końcowa kwota do zapłacenia. 

Etap 2: Pierwsza przymiarka
To czas na sprawdzenie, czy wszystkie elementy stroju są zgodne z Twoją wizją. Dopasowujemy długość, skracamy, wydłużamy, zbieramy i luzujemy. Bardzo ważne jest, zwłaszcza w wypadku sukni wieczorowych, żeby na przymiarkę przyjść w takiej bieliźnie lub halce, jaką planujesz mieć na sobie podczas noszenia kreacji.

W zależności od uwag czeka Cię jeszcze jedna przymiarka lub odbiór podczas następnego spotkania.

Etap 3: Odbiór gotowej kreacji uszytej specjlanie dla Ciebie
Najprzyjemniejszy moment ostateczna przymiarka i odbiór gotowej kreacji. Twój projekt stał się rzeczywistością, a Ty możesz cieszyć się absolutnie spektakularną częścią garderoby.


 
 
Umówienie się na miarę w pracowni krawieckiej Florentine

Przed pierwszą wizytą warto do nas zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę, dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie trafisz na przymiarkę innej osoby i nie będziesz przez to czekać na konsultację z krawcową.

Pierwsze spotkanie może potrwać nawet godzinę, dlatego zarezerwuj w kalendarzu kilka chwil na tę przymiarkę. Kolejne wizyty będą krótsze, ale również wymagają czasu oraz ustalenia daty. W ten sposób masz pewność, że nasza konstruktor poświęci Ci całą swoją uwagę.

Skontaktujesz się z nami pod numerem: 451 511 113.

Atelier krawieckie Florentine mieści się w Warszawie przy ul. Podskarbińskiej 26 w lokalu 301 w sklepie z materiałami włoskimi. Na miejscu czeka na Ciebie szeroki wybór materiałów, przestronna przymierzalnia i świetnie wyposażona pracownia krawiecka, w której szyjemy na najlepszych dostępnych maszynach. Nasze krawcowe znane są z ręcznych wykończeń kreacji, dzięki czemu uzyskujemy najlepszy z możliwych efektów. 

Pracownia otwarta jest od poniedziałku do piątku od 9 do 17, ale w wyjątkowych sytuacjach możemy dopasować godziny do Twoich potrzeb. Wystarczy, że ustalisz to z nami podczas przymiarki. 

Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Florentine-umow-sie-na-miare-w-pracowni


Cennik szycia we Florentine


Orientacyjny cennik szycia na miarę w naszej pracowni krawieckiej znajdziesz tutaj. Są to ceny, które mogą ulec delikatnej zmianie podczas pierwszego spotkania. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania projektu. 

Cennik pracowni krawieckiej Florentine