• Formy płatności za zakupione we Florentine tkaniny włoskie

W skelpie internetowym z tkaninami Florentine korzystać można z następujących form płatności:

Szybkie płatności PayU oraz Sky-Pay
W tym wypadku, po dokonaniu zakupu i wybraniu formy płatności, zostaniesz przeniesiona (lub przeniesiony) na stronę szybkich płatności PayU lub Sky-Pay, gdzie możesz dokonanć natychmiastowej wpłaty. 

Za pobraniem
Wybierz interesujące Cię materiały i zapłać za nie kurierowi InPost przy odbiorze paczki. Kurierowi płacić można zarówno gotówką (warto mieć przygotowaną odliczoną kwotę) jak i kartą. Przed dostarczeniem wysyłki, kurier powinien skontaktować się z Tobą w celu umówienia daty odbioru.

Przelew
Dokonaj przelewu na nasze konto, a po zaksięgowaniu płatności - nadamy paczkę z zamówionymi włoskimi materiałami. Pamiętaj jednak, że na wpłatę czekamy 2 dni. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

Odbiór osobisty w sklepie
Zakupione materiały możesz także odebrać osobiście w siedzibie naszego salonu z materiałami włoskimi, mieszczącego się w Warszawie na Pradze Południe przy ul. Podskarbińskiej 26 w lokalu 301. Także i w tym wypadku na odbiór czekamy 2 dni, a po tym czasie - zamówienie zostanie anulowane. Materiały zostaną odcięte dopiero podczas Twojej wizyty we Florentine.

Dane do przelewu
SANTANDER 6 O. W WARSZAWIE 26109017530000000132295694
Florentine. Tkaniny włoskie.
ul. Orłowskiego 32
04-830 Warszawa


2019-04-10_banner_1215x200A.png