• Tkaniny w ciągłej sprzedaży

Wybierasz materiał do stworzenia kolekcji? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szukasz tkaniny, która jest dostępna w stałej ofercie i zapewni Ci powtarzalną jakość oraz zawsze ten sam kolor Twojego projektu? W tym dziale znajdziesz włoskie materiały najwyższej jakości od Florentine dostępne w dowolnej ilości. Jeśli nie mamy akurat na stanie odpowiedniej ilości wybranej przez Ciebie tkaniny, skontaktuj się z nami, a postaramy się sprowadzić ją dla Ciebie w przeciągu 7 do 10 dni roboczych. Przy zakupach hurtowych zapewniamy niższe stawki.

Zadzwoń: 506 386 895 oraz 502 513 199.

Włoskie tkaniny dostępne w stałej ofercie Florentine

Chociaż w sklepie Florentine specjalizujemy się w limitowanych kolekcjach, to mamy również ofertę hurtową tkanin. Składają się na nią specjalnie wyselekcjonowane materiały włoskie chętnie wykorzystywane w produkcji ubrań premium. W dziale tym znajdziesz między innymi:

  • krepę wełnianą – tkanina polecana na sukienki
  • elastyczną satynę jedwabną gładką – tkanina idealna na sukienki, bluzki i koszule
  • elastyczne wełny double face – hit wśród naszych klientek
  • elastyczną bawełnę gładką – tkanina na letnie marynarki, spodnie, szorty i spódnice
  • wełnianą chanelkę z jedwabiem – dla fanów klasyki i elegancji
  • poliamid – lejąca się, mięsista tkanina na sukienki wieczorowe

Chociaż nie wszystkie materiały są dostępne na stanie sklepu, to jesteśmy w stanie sprowadzić dowolną tkaninę z tej zakładki w nieco krócej, niż 2 tygodnie. Oferta ta jest skierowana przede wszystkim do projektantów, sklepów online oraz pracowni krawieckich. Zakup hurtowy zaczyna się od 30 metrów. Więcej informacji uzyskać dzwoniąc do nas, możesz również odwiedzić naszą zakładkę dotyczącą hurtu tkanin włoskich.

Zapraszamy do współpracy!