• Bon podarunkowy na tkaniny

Bony podarunkowe na tkaniny włoskie we Florentine

Znasz kogoś, kto kocha szyć? Kogoś, kto uwielbia piękne tkaniny? Kogoś, kto trafiając od naszego sklepu z tkaninami włoskimi Florentine od razu odnalazłby się wśród półek wypełnionych jedwabiem, bawełną, wiskozą, wełną, lnem? Jeśli tak - podaruj jej w prezencie jeden z naszych bonów prezentowych. Możesz wybrać spośród kilku dostępnych kwot:

bon podarunkowy na materiały w wysokości 150 zł
bon podarunkowy na materiały w wysokości 200 zł
bon podarunkowy na materiały w wysokości 300 zł
bon podarunkowy na materiały w wysokości 500 zł

Cały proces zamawiania kuponów podarunkowych został szczegółowo opisany na dedykowanej stronie i na niej właśnie dowiesz się, jak kupić bon na prezent.

Nasze bony podarunkowe na tkaniny włoskie do zrealizowania w sklepie z materiałami Florentine powstały z myślą o bliskich Ci osobach, którym chcesz sprezentować wysokiej jakości produkt. Może szukasz idealnego prezentu na Dzień Matki, Dzień Kobiet albo urodziny? Może po prostu chcesz docenić kogoś z okazji bez okazji i ofiarować coś, co będzie można wykorzystać do realizowania swojego hobby? We wszystkich wypadkach sprawdzi się nasz bon podarunkowy, który można wymienić na najwyższej klasy jedwab, wspaniałą bawełnę, naturalną alpakę czy wiskozę.

Bon można zrealizować zarówno w naszym warszawskim sklepie z tkaninami przy ul. Podskarbińskiej, jak i w sklepie z materiałami online. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!