• Bony podarunkowe na tkaniny włoskie we Florentine

Znasz kogoś, kto kocha szyć? Kogoś, kto uwielbia piękne tkaniny? Kogoś, kto trafiając od naszego sklepu z tkaninami włoskimi Florentine od razu odnalazłby się wśród półek wypełnionych jedwabiem, bawełną, wiskozą, wełną, lnem? Jeśli tak - podaruj jej w prezencie jeden z naszych bonów prezentowych. Możesz wybrać spośród kilku dostępnych kwot:

bon podarunkowy na materiały w wysokości 150 zł
bon podarunkowy na materiały w wysokości 200 zł
bon podarunkowy na materiały w wysokości 300 zł
bon podarunkowy na materiały w wysokości 500 zł

Cały proces zamawiania kuponów podarunkowych został szczegółowo opisany na dedykowanej stronie i na niej właśnie dowiesz się, jak kupić bon na prezent.

Nasze bony podarunkowe na tkaniny włoskie do zrealizowania w sklepie z materiałami Florentine powstały z myślą o bliskich Ci osobach, którym chcesz sprezentować wysokiej jakości produkt. Może szukasz idealnego prezentu na Dzień Matki, Dzień Kobiet albo urodziny? Może po prostu chcesz docenić kogoś z okazji bez okazji i ofiarować coś, co będzie można wykorzystać do realizowania swojego hobby? We wszystkich wypadkach sprawdzi się nasz bon podarunkowy, który można wymienić na najwyższej klasy jedwab, wspaniałą bawełnę, naturalną alpakę czy wiskozę.

Bon można zrealizować zarówno w naszym warszawskim sklepie z tkaninami przy ul. Podskarbińskiej, jak i w sklepie z materiałami online

 

Jakie są zalety wykupienia karty podarunkowej na materiały do szycia w sklepie z tkaninami Florentine?

Jakie są zalety wykupienia karty podarunkowej na materiały do szycia w sklepie z tkaninami Florentine?

Elastyczność: Jedną z głównych zalet bonów jest ich elastyczność. Zamiast decydować się na konkretny wzór tkaniny, ofiarujesz obdarowanej osobie możliwość wyboru wzoru oraz koloru spośród setek motywów dostępnych na półkach naszego sklepu z włoskimi materiałami. Masz dzięki temu pewność, że znajdzie dla siebie materiał.

 

Personalizacja: Powiedzmy sobie szczerze, uwielbienie tkanin premium jest bardzo specyficznym hobby. Decydując się na zakup bonu na tkaniny pokazujesz, jak dobrze znasz upodobania biskiej Ci osoby. 

 

Unikniesz rozczarowania: Wybór konkretnego materiału może być trudny, ponieważ każdą tkaninę dobiera się zazwyczaj pod konkretny projekt. Ofiarując bon prezentowy, masz pewność, że nie pomylisz się w ustaleniu ilości lub rodzaju materiału. Osoba obdarowana sama podejmie właściwą decyzję.

 

Czas i wygoda: Karty podarunkowe na zakup tkaniny w sklepie Florentine sprawiają, że dawanie prezentów jest wygodne, zwłaszcza gdy masz mało czasu lub nie masz pewności co do preferencji osoby obdarowywanej. Można je łatwo kupić online lub w sklepie, a jeśli zależy Ci na czasie - można je natychmiast dostarczyć e-mailem lub wydrukować. Dodatkowo bony mają często długi okres ważności, dzięki czemu obdarowana osoba może z nich skorzystać w dogodnym dla siebie momencie.

 

Kreatywność: Najważniejszym chyba powodem zakupu bonu podarunkowego w naszym sklepie jest to, że jest to prezent naprawdę wyjątkowy. Odchodzisz od popularnych i nieco już może sztampowych pomysłów jakim są bombonierki albo zestawy kosmetyków. To nietypowa propozycja dla wyjątkowych osób, które uwielbiają nowości.