• Włoskie materiały sygnowane

Włoskie materiały sygnowane - limitowane kolekcje markowych tkanin

Tkaniny sygnowane, to jeden z najmocniejszych punktów w ofercie naszego warszawskiego sklepu z tkaninami Florentine. Dostępne materiały są zawsze najwyższej jakości i są sprowadzane z Włoch - kolebki światowego przemysłu tekstylnego oraz modowego. To właśnie ze słonecznej Italii wywodzą się tak uwielbiane marki jak Dolce and Gabbana, Versace czy Gucci.

Kochamy śledzić najnowsze trendy w modzie i wychwytywać najpiękniejsze perełki oraz smaczki stanowiące o wyjątkowości markowych materiałów. Staramy się, żeby w naszych dostawach pojawiały się absolutne nowości, co często wiąże się z tym, że nasze włoskie tkaniny dostępne są w krótkich kolekcjach limitowanych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zakupione jedwabie, bawełny i wiskozy będą unikatowe.

Sygnowane tkaniny włoskie to luksusowe materiały premium we wzory znane z pokazów znanych projektantów z całego świata. W tym dziale znajdziesz popularne trendy we wzornictwie na każdy sezon: jedwab w kwiaty, bawełnę w cytryny lub modne motywy sycylijskie, np.: kolekcję Portofino, wiskozę w geometryczne kształty typowe dla Pucci, róże Dolce oraz absolutnie ponadczasowe tkaniny w panterkę. Nie boimy się proponować odważnych wzorów, bo wiemy, że za takie właśnie tkaniny kochacie sklep Florentine

Musicie pamiętać, że sygnowane tkaniny markowe dostępne są zazwyczaj w małych, limitowanych ilościach, dlatego część z nich nie zdąży trafić do sklepu internetowego. Z tego powodu warto kontaktować się z nami w celu zapoznania się z pełną ofertą materiałów Florentine. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać maila, a odpowiemy wysyłając ofertę z najnowszych dostaw tkanin.