• Kaszmir i alpaka

Kaszmir i alpaka

Luksusowe tkaniny premium: kaszmir oraz alpaka (w tym suri - pozyskiwana z gatunku alpak o tej właśnie nazwie), to naturalne materiały o wspaniałych właściwościach. Niezwykle miękkie, o jedwabistej, niesłychanie przyjemnej w dotyku fakturze - są idealnymi materiałami na eleganckie płaszcze, kurtki czy kamizelki. 

Szukasz materiału najwyższej jakości, który sprawdzi się doskonale na ponadczasowe kreacje zimowe - kaszmir, alpaka, wełna jagnięca, czy angora spełnią Twoje oczekiwania. Co więcej, są to luksusowe tkaniny naturalne, które gwarantują użytkowanie przez lata. Decydując się na wełny z domieszką kaszmiru lub alpaki wybierasz materiał najwyższej jakości.

Musisz tez wiedzieć, że wiele wełen tego typu nadaje się nie tylko na jesienne okrycia wierzchnie, ale także na zimowe sukienki, marynarki, spodnie lub kamizelki i poncza. Dawno za nami są też czasy, w których jedyną opcją kolorystyczną był beż lub camel. W asortymenciesklepu z tkaninami włoskimi Florentine znajdziesz odważne, nietuzinkowe kolory: czerwony kaszmir, wełnę butelkowa zieleń, granatową alpakę, fuksję, fiolet lub nawet odcienie słoneczne. Jaki materiał wybierzesz zależy tylko od Ciebie, a jeśli masz wątpliwości:zamów próbnik.

Pamiętaj też, że żaden poliester nie zapewni Ci tyle ciepła i ochrony przed zimnem, jak zrobi to naturalna wełna.