• Szycie na miarę

szycie-na-miare-Florentine.png

Florentine - atelier krawieckie

Jesteśmy sklepem internetowym oraz stacjonarnym z materiałami włoskimi, ale żeby zapewnić w pełni kompleksową usługę, w siedzibie Florentine prowadzimy także atelier krawieckie. W naszym zespole pracują wysoko wykwalifikowane krawcowe, krojczynie oraz stylistki, które zawsze pomogą dobrać odpowiedni materiał na wymarzoną kreację lub podpowiedzą, jaki krój najlepiej sparwdzi się dla danej sylwetki.

Specjalizujemy się w szyciu na miarę damskim - doskonale czujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu sukienek, sukni wieczorowych, spódnic, spodni, koszul, czy tunik. Zajmujemy się też szyciem ciężkiej odzieży takiej, jak zimowe płaszcze, kurtki, bombery lub peleryny. Zależy nam na tym, aby nasze propozycje były w zgodzie zarówno z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie, jak i z indywidualnym charakterem naszych klientów. 


Kompleksowa usługa
Materiały na kreacje można zakupić w naszym sklepie mieszczącym się przy ul. Mińskiej 48 w Warszawie (do czego gorąco zachęcamy!), ale szyjemy także z tkanin dostarczonych nam przez klientów. Warto jednak wybrać z naszej oferty, bo przy zdecydowaniu się na usługę szycia we Florentine - oferujemy 10% zniżki na zakupione w tym celu materiały. 

szycie-na-miare-i-tkaniny-1-.png


Proces szycia
Po wybraniu materiału i ustaleniu szczegółów dotyczących projektu - zdejmowana jest pierwsza miara. Odybwa się to podczas pierwszego spotkania, następnie ustalany jest termin kolejnej miary (w zależności od stopnia skomplikowania projektu trwa to od tygodnia do trzech tyogdni), następuje naniesienie poprawek i za trzecim razem otrzymujesz gotową kreację.

Nie masz pomysłu na projekt - to nic! We wszystkim doradzimy oraz pomożemy dopasować kreację do okoliczności, figury oraz trendów. 


Umówienie wizyty
Atelier krawieckie znajduje się w Warszawie przy ul. Mińskiej 48 w sklepie z materiałami włoskimi. Najlepiej żeby pierwsza wizyta odbyła się między 9, a 15 w dzień powszedni - wtedy na miejscu jest stylistka oraz głównodowodząca krawcowa naszej pracowni. Zadzwoń do nas, żeby umówić konkretną godzinę lub wstępnie omówić projekt: 506 386 895

Na miejscu czeka na Ciebie szeroki wybór materiałów, przestronna przymierzalnia i świetnie wyposażona pracownia krawiecka, w której szyjemy na najlepszych dostępnych maszynach.


Cennik szycia
Poniżej znajdziesz przykładowy cennik szycia. Są to ceny orientacyjne, które mogą ulec zmianie (zmniejszyć się lub zwiększyć) w zależności od stopnia skomplikowania projektu. 

KOSZULKA/TOP 300 - ... złotych
BLUZKA 500 - ... złotych
KOSZULA 550 - ... złotych
SPÓDNICA 500 - ... złotych
SPODNIE 550 - ... złotych
TUNIKA 600 - ... złotych
SUKIENKA 800 - ... złotych
KURTKA/BOMBER 600 - ... złotych
MARYNARKA 1100 - ... złotych
PŁASZCZ 1600 - ... złotych

W cenie usługi zawarte jest fachowe doradztwo, dwie (lub więcej) miary oraz idealne dopasowanie kreacji do sylwetki. Cena nie zawiera kosztu tkaniny.

banner-szycie-na-miare-warszawa.png