Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób uzyskać unikalną zniżkę i kupić we Florentine włoskie tkaniny taniej, to zapis do newslettera będzie właśnie dla Ciebie. Po dołączeniu do grona naszych klientów otrzymasz jednorazowy rabat 10% na swoje pierwsze zakupy materiałów. Brzmi dobrze? Podpowiemy, że to nie koniec korzyści, jakie otrzymasz będąc z nami.

dolacz do subskrybentow Florentine


Oprócz włoskich tkanin taniej, jako pierwsza (lub pierwszy) dowiesz się o nowych dostawach

Chociaż włoskie tkaniny taniej brzmią bardzo kusząco, to musisz wiedzieć, że zapis do newslettera gwarantuje Ci również dostęp do informacji o nowej dostawie materiałów. Dlaczego to takie ważne? Zdarza się, że tkaniny we Florentine sprzedają się jeszcze zanim trafią na stronę. Warto wtedy wiedzieć, że mamy nowe wzory jedwabi lub włoskie kaszmiry i wełny 100%, aby móc zamówić materiały z limitowanych kolekcji.


Informacje o akcjach promocyjnych w sklepie Florentine zanim rabaty są ogólnie dostępne

Wiemy, że czasem nasze tkaniny znikają ze strony sklepu Florentine w bardzo szybkim tempie, zwłaszcza podczas naszych akcji promocyjnych. Dlatego warto otrzymać dostęp do kodów rabatowych nieco wcześniej, żeby móc kupić dokładnie tę tkaninę, z zakupem której nosisz się od dawna.


Ciekawostki na temat włoskich tkaniny luksusowych dostępnych we Florentine

Dołączając do grona naszych subskrybentów dowiesz się więcej o tkaninach. Jaki materiał nadaje się na spodnie? Który jedwab wybrać na sukienkę boho? Czym jest wełna merino? Który kaszmir jest najchętniej wykorzystywany przy szyciu płaszczy? Postaramy się odpowiedzieć na te i wiele więcej pytań dotyczących naszych materiałów.


Podsumowując korzyści z zapisu do newslettera:

  • jednorazowa zniżka 10% na zakup tkanin we Florentine
  • informacje o dostawach
  • informacje o akcjach promocyjnych
  • pomoc w doborze tkanin

Dołącz do nas wpisując w baner poniżej swojego maila i odbierz pierwszy rabat od Florentine!