Szukasz najlepszego prezentu dla miłośników włoskich tkanin? Dzisiaj opowiemy Ci o propozycji, która zakończy Twoje poszukiwania – bony podarunkowe na materiały do szycia we Florentine. Wiemy jak ciężko jest wybrać idealny podarunek dla osoby, która ma nietypowe hobby: kocha szyć, uwielbia ekskluzywne tkaniny i ma nieposkromioną fantazję, jak je wykorzystać. Czasami ciężko jest nadążyć za wyobraźnią fanek mody oraz szycia na miarę, dlatego ten przewodnik pomoże Ci wybrać odpowiedni bon podarunkowy z oferty bonów Florentine oraz przybliży rodzaje tkanin, które można za vouchery kupić.

bony podarunkowe Florentine - sprawdź


Bon podarunkowy na zakupy w sklepie Florentine - najlepszy prezent za 150, 200 i więcej złotych

Nasze bony podarunkowe dostępne są w różnych kwotach, dlatego będą doskonałe jako świąteczny prezent za 150 złotych, 200 złotych, a nawet 500 złotych. Na życzenie klienta możemy przygotować bony o innej wartości - wystarczy się z nami skontaktować. Voucher można otrzymać na maila w formie pdf do samodzielnego wydrukowania lub jako wydrukowaną, fizyczną kartę wysyłaną w złotej kopercie pod wskazany adres.

Bon podarunkowy na materiały to nie tylko oryginalny pomysł, ale także szansa dla obdarowanego na spełnienie własnych marzeń projektowych. Ofiarujesz dzięki temu nie tylko zwykły przedmiot, ale pełne doświadczenie, które zakłada:
  • wybór wymarzonej tkaniny (w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy. ul. Podskarbińskiej 26 lub w sklepie z tkaninami online)
  • doradztwo ze strony naszej fachowej obsługi, która zna i kocha dostępne we Florentine tkaniny
  • wykorzystanie materiału do uszycia absolutnie dowolnej kreacji lub realizacji projektu DIY - wszystko zależy od fantazji oraz artystycznego zacięcia bliskiej Ci osoby
Niech to będzie nie tylko prezent, ale także niezapomniane (być może wspólne?) doświadczenie!

A co konkretnie osoba obdarowana będzie mogła kupić za taki bon podarunkowy Florentine w naszym sklepie z tkaninami? Prosta odpowiedź brzmi: dowolne materiały do szycia. Jedwabie, wełny, wiskozy, chanelki, bawełny - jakichkolwiek tylko tkanin potrzebuje. W zależności od kwoty na jaką opiewa bon podarunkowy, osoba wybierająca materiał będzie miała swobodę w wyborze prezentu.

Bony podarunkowe w kwotach od 100 do 250 złotych zapewnią wybór między bawełnami, wiskozami, lnami czy gładkimi jedwabiami. Vouchery od 300 złotych w górę umożliwią już skupienie się na szerokiej ofercie jedwabi, wełen lub chanelek.

Przed zakupem bonu spróbuj wybadać na co osoba obdarowywana wykorzystałaby materiał. Planuje własnoręcznie uszyć wiskozową bluzkę, czy raczej gustuje w jedwabnych apaszkach oraz chustach? Chce spróbować swoich sił w tworzeniu gumek do włosów z jedwabiu, czy może marzy o wełnianych spodniach lub innej zimowej kreacji? Pytania te pozwolą Ci mniej więcej określić, jakiej ilości materiału będzie potrzebować osoba otrzymująca bon podarunkowy, a tym samym wyliczysz na jaką kwotę powinien być voucher.

Oczywiście, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, który bon na tkaninę wybrać – skontaktuj się z obsługą sklepu Florentine, a na pewno pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję. 

Podsumowując: nasze nietypowe prezenty to nie tylko materiały do szycia czy noszenia – to również wyjątkowy sposób na wyrażenie uczuć. Bon podarunkowy daje swobodę wyboru, a włoskie tkaniny z Florentine  wprowadzają do garderoby artystyczną nutę.

Zachęcam do odwiedzenia naszego sklepu z tkaninami i znalezienia idealnego prezentu dla bliskiej osoby. Niech te święta będą pełne luksusu, elegancji i pozytywnych doświadczeń!

Na koniec jeszcze informacja techniczna: szczegóły działania voucherów można znaleźć we wpisie poświęconym bonom podarunkowym

Udanych zakupów!