Wysyłka

JAK WYSYŁAMY?
Wysyłki z zamówionym przez Ciebie produktem wyruszają z naszego sklepu w dni robocze od poniedziałku do piątku. Firma kurierska, z którą współpracujemy to DPD, solidny partner, który zapewnia, że paczka dotrze na czas, a wysyłka będzie w dobrej cenie.

Standardowo potrzebujemy dwóch dni roboczych od zaksięgowania wpłaty, żeby spakować tkaninę i wysłać ją w podróż do Ciebie, ale jeśli potrzebujesz przyspieszyć proces - odezwij się do nas. Może akurat uda się skrócić czas oczekiwania.


KOSZT WYSYŁKI

wysyłka kurierska: 13 złotych
wysyłka za pobraniem: 16 złotych  
wysyłka przy zamówieniu za ponad 500 zł: GRATIS

Pamiętaj też, że zawsze możesz odebrać tkaniny osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ulicy Mińskiej 48 (wejście od ul. Rybnej). Po złożeniu zamówienia z odbiorem osobistym w sklepie - Twoje materiały będą czekały na Ciebie przez 3 dni.

Uwaga: pamiętaj, że materiały odcinane z belki są produktem przygotowanym pod Twoje indywidualne potrzeby, a tym samym nie podlegają zwrotowi. Jedyne zamówienia, jakie można oddać w przeciągu 14 dni od zakupu to panele, jednak przed ich wysyłką - prosimy o wcześniejszy kontakt.  

Promocje

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie