O nas

KIM JESTEŚMY?
Florentine to hurtownia i sklep z tkaninami włoskimi powstały w 2016 roku na terenie Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie, a obecnie znajdujący się przy ul. Mińskiej 48 (wjazd od ul. Rybnej).

Sami wybieramy, sprowadzamy i dbamy o materiały, szukając takich, które sprawią, że Twój projekt będzie wyjątkowy. Znajdziesz u nas każdy rodzaj tkaniny: od sygnowanych jedwabi przez bawełny po podszewki. Odwiedź nas jeśli wiesz, czego potrzebujesz, chcesz się zainspirować lub po prostu lubisz piękne rzeczy. Materiały można kupić od 10 centymetrów, ale zajmujemy się także sprzedażą hurtową. Co dwa tygodnie mamy nowe próbniki, a dostawy staramy się mieć przynajmniej raz na miesiąc.

Odwiedź nas: 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku i od 10:00 do 14:00 w sobotę.
Ukochaj: fanpage
Zadzwoń: 506 386 895
Napisz: kontakt@tkaninyflorentine.pl

JAK DZIAŁAMY?

Chcemy być początkiem Twojego dobrego projektu. Wiemy, że wszystko zaczyna się od tkaniny, dlatego dbamy o to, żeby asortyment był różnorodny i często się zmieniał. Nie boimy się żadnych wyzwań, jeśli więc szukasz czegoś konkretnego - po prostu napisz do nas lub odwiedź nasz sklep. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszym włoskim wspólnikiem i na bieżąco możemy sprowadzać materiały, jakich potrzebujesz.

Mail: kontakt@tkaninyflorentine.pl


JAK DO NAS TRAFIĆ?

Od 10 lipca 2017 roku znajdziesz nas w nowej, pięknej lokalizacji, która na pewno sprawi mniej kłopotów, niż poprzedni adres. Żeby do nas trafić wystarczy wpisać w nawigację adres ul. Mińska 48 - gotowe!

Nasze szczegółowe dane to:
Florentine. Tkaniny włoskie.
ul. Mińska 48 (róg ul. Rybnej), lokal U4
03-808 Warszawa

Jeśli masz problemy z dotarciem do nas, wystarczy że zadzwonisz - pomożemy!
Telefon: 506 386 895

Promocje

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie