• Akcesoria jedwabne - idealne zestawy prezentowe

Akcesoria jedwabne - maseczki, gumki do włosów, szarfy

Szukasz pomysłu na prezent na Dzień Matki, z okazji imienin lub zupełnie bez powodu większego, niż to, że ktoś jest Ci bliski? Doceniasz eleganckie drobiazgi, które sprawiają, że stylizacja nabiera modowego charakteru? Nasze jedwabne akcesoria to coś zdecydowanie dla Ciebie. Wykonane z jedwabnych tkanin najwyższej jakości, kolorowe akcesoria będą świetnym uzupełnieniem każdego stroju.

Znajdziesz tutaj jedwabne maseczki we wzory, które możesz dopasować do swojej stylizacji lub potraktować jako oddzielne akcesorium. Taka maseczka, w związku z tym, że wykonana jest z naturalnego materiału, ułatwia oddychanie i nie podrażnia skóry twarzy.

Oprócz maseczek dostępne są także jedwabne gumki do włosów typu scrunchie, wykonane często z tej samej tkaniny co maseczka i szarfa, dzięki czemu tworzą piękny komplet. Gumki takie są delikatne dla włosów, nie plączą ich i, nie ukrywajmy tego, wyglądają szałowo wplecione we włosy. Stanowią świetne dopełnienie stylizacji, nie gniotą, pozwalają utrzymać w ryzach wiele rodzajów fryzur. Oprócz tego - świetnie nadają się do noszenia na nadgarstku tworząc w ten sposób ładną bransoletkę. Świetny prezent dla bliskiej Ci osoby lub dla samej siebie.